Майстер-клас “Мистецтво орігамі”

Орігамі – це мистецтво складання з паперу різних фігур і форм. Назва “оригамі” утворена від японських слів “орі” і “гамі”, що означає складати папір. Мистецтво орігамі набуло найбільшого розвитку в другій половині XX ст., а деякі його види стали популярними лише в останнє десятиліття.

Українсько-туркменський культурно-освітній центр допомагає іноземним студентам і у науці, і в дозвіллі. Так, 25 липня фахівцем І категорії Галиною Кошевнюк було проведено майстер-клас для туркменських студентів з виготовлення оріґамі. Під час майстер-класу Галина Сергіївна  розповіла історію виникнення мистецтва орігамі та частково, але дуже цікаво, торкнулася  теми використання орігамі у сучасних умовах.

А тим часом, в руках учасників розквітали різноманітні вироби з кольорового паперу– шедеври в мініатюрі. Адже майбутній педагог – це не лише носій інформації з певної галузі знань, а й митець, котрий даруватиме дітям бажання творити прекрасне.