Незвичайна екскурсія Софіївським парком

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини розпочала роботу Міжнародна наукова конференція «Україна і Польща: минуле, сучасне, майбутнє». По завершенню першого дня роботи міжнародної конференції усі учасники, гості, запрошені мали чудову нагоду здійснити прогулянку таємничими алеями Софіївського парку. Ця екскурсія була незвичайною, адже цікаві розповіді екскурсовода чергувалися з читанням поезій, які декламували студенти різних факультетів та актори студентського народного театру драми та комедії УДПУ імені Павла Тичини.Студентки із Туркменістану Аманова Лачин та Сеїдова Айнур також взяли участь у поетичній екскурсії та декламували вірші відомого туркменського письменника Махтумкулі.Поетична екскурсія додала позитивного настрою, допомогла відновити сили після напруженого дня та налаштувала на подальшу роботу.