Вітаємо переможців фотоконкурсу «Мій вибір – УДПУ»

12c4627e11f8a94b5c5f37461fae07c1_0Завершився фотоконкурс на тему «Мій вибір - УДПУ», проведений Українсько-туркменським культурно-освітнім центром. Ми вдячні всім іноземним студентам за активність та позитивний настрій!Члени журі (директор Українсько-туркменського культурно-освітнього центру Лаврик О.Д., завідувач відділу по роботі з іноземними студентами Ремезовська Н.М. та фахівець І категорії Жидкова Н.В.) переглянули отримані фото та визначили переможців. Ними стали:

1 місце - Токлиєв Даянч, студент факультету іноземних мов, Чапикова Гунча та Аманова Мержен, студентки факультету фізики, математики та інформатики;

image description

2 місце – Дереков Сердар, Сопиєв Магтим та Шадовлатова Заріна, студенти історичного факультету;2

3 місце – Ахмедов Джора та Османкулов Камілджан, студенти факультету професійної та технологічної освіти3

Слідкуйте за новинами Українсько-туркменського культурно-освітнього центру, адже на Вас чекає ще безліч цікавих конкурсів.