Іноземні студенти за здоровий спосіб життя

IMG_9179Студенти із Туркменістану взяли участь у спортивних змаганнях з волейболу. Організаторами цих волейбольних баталій були директор Українсько-туркменського культурно-освітнього центру Лаврик О.Д. та фахівець І категорії Жидкова Н.В. Змагання проводяться з метою зміцнення здоров'я та пропаганди здорового способу життя, підвищення фізичної підготовленості, поширення і розвитку волейболу серед студентів, організації активного відпочинку.

IMG_9165Учасники змагань були нагороджені відповідними грамотами керівником спортивного клубу Щербиною В.В.IMG_9183

Тож побажаємо молодим спортсменам нових звершень, успіхів у навчанні, завжди бути впевненими у своїх силах та перемагати!

P.S.: Наші студенти розуміють, що найголовніше в житті кожної людини - це здоров'я, а здоров'я можна мати тільки займаючись фізичними вправами!