Кінолекторій

IMG_9907На базі Українсько-туркменського культурно-освітнього центру розпочав свою роботу  кінолекторій.  Першими відвідувачами у 2018 році були іноземні студенти   факультету професійної та технологічної освіти  та природничо-географічного факультету. Напередодні Різдва Христового студенти  переглянути фільм «Українські традиції. Різдвяна зірка». Головною метою є знайомство іноземців з історією та сьогоденням України, розвиток поваги до її культури та традицій, формування неупередженого й доброзичливого  ставлення до інших народів та їхніх звичаїв.

З історії свята. Різдво Христове -велике християнське свято, день Народження Ісуса Христа, Спасителя світу і Відкупителя людей з полону гріха. Свято Різдва Христового вважається другим після Пасхи (Великодня) великим святом, хоча у багатьох католицьких країнах народне благочестя досі відводить йому головне місце серед свят. Вранці 7 січня українці йдуть до церкви, щоб віддати шану новонародженому Христові. Після закінчення церковної відправи родина  збирається на святковий обід.