Видатні постаті Туркменістану

IMG_8016На базі Українсько-туркменського культурно-освітнього центру  відбулося засідання круглого столу «Видатні постаті Туркменістану». З нагоди святкування туркменського свята Новруз-байрам, на факультеті фізики, математики та інформатики, за сприяння кандидата педагогічних наук, доцента Тетяни Годованюк та студента IV курсу Піргули Чоганова.

Студенти підготували презентації, у який розповідалось про особливостями та традиціями святкування Новруз-байраму. Цікавими та змістовнми були доповіді студентів, які розповіли цікаві факти із життя і діяльності видатних особистостей Туркменістану, зокрема, чинного президента Гурбангули Бердимухамедова.

На завершення засідання кандидатом педагогічних наук, доцентом Тетяною Годованюк було запропоновано перегляд презентації «Алея натхнення».