Зустріч весни студентами із Туркменістану

21 березня  іноземні студенти природничо-географічного факультету відсвяткували Новруз-байрам - свято весняного рівнодення і початку нового сільськогосподарського року. Святкування відбулося на території агробіостанції, за сприяння викладача кафедри географії та методики її навчання Безлатньої  Любов Олександрівни, студентів IV курсу Ібрагімова Ельдора, Гелдиєва Мекана та дирекції Українсько-туркменського культурно-освітнього центру.

Також святкування відвідали викладачі та декан природничо-географічного факультету Миколайко Валерій Павлович. Він звернувся до студентів зі словами привітання та побажаннями здоров`я, щастя, щирого і вірного кохання, добрих звісток і яскравих посмішок від гостей, щасливих подій,  достатку і затишку в домі, чистих помислів і постійного натхнення душі.

Студенти мали можливість приготувати свої національні страви: плов  та суп.

Свято пройшло у приємній та дружній атмосфері.