Ми – за здоровий спосіб життя!

22148580     Поняття «Здоровий спосіб життя» ще зовсім недавно увійшло у наш лексикон. Зрозуміло, що на протязі всього життя кожна людина намагається жити так,  щоб бути щасливою, щоб не хворіти, займатись улюбленою справою, проводити свій час разом з близькими та рідними, тощо. Тобто вже десь на інтуїтивному рівні кожен розуміє поняття здорового способу життя однаково, але і водночас по своєму.

30 січня було проведено спортивні змагання з футболу. В яких взяли участь студенти з Туркменістану.

RKfOZY_ccPU

«Ми – за здоровий спосіб життя» - під таким гаслом 31 січня проведено круглий стіл з іноземними студентами. Під час круглого столу продемонстровано презентації й обговорено наслідки негативного впливу на організм людини шкідливих звичок (тютюнопаління, алкоголізм, наркоманія) та продуктів харчування, які містять генно-модифіковані компоненти й токсичні харчові домішки.

AM2NEDt4qvk