Звичаї та традиції святкування Святого Вечора та Різдва в Україні

img_7896 Різдво, хоча і є святом міжнародним, та в кожній окремій країні має свої особливості, продиктовані унікальністю культури та історії. І Україна в цьому випадку не є винятком. Багатовікові традиції і звичаї українського народу зробили свій внесок у святкування Різдва в нашій країні.

5 січня на базі Українсько-туркменського культурно-освітнього центру було проведено бесіду та переглянуто презентацію на тему «Звичаї та традиції святкування Святого Вечора та Різдва в Україні». Його метою стало ознайомлення туркменських студентів з традиціями та звичаями українського народу. Іноземні студенти брали активну участь в бесід.

sdc16684

Сподіваємось ця бесіда допоможе їм краще зрозуміти життя і побут українського народу.

sdc16688