Студенти природничо-географічного факультету ознайомились з туркменською поезією

img_7779

Кожна культура призначає головного поета: це нормальний і природний процес формування єдиного класичного канону, який має фундаментальне значення для будь-якої мови. Так в Італії батьком поезії прийнято вважати Данте, в Україні на  п'єдестал зведений Шевченко. Для туркменської культури таке ж  значення має поет 18 століття МахтумкуліФрагі (1724-1807).

22 грудня на базі українсько-туркменського культурно-освітнього центру відбувся захід присвячений поезії Туркменістану. Українські студенти природничо-географічного факультету УДПУ імені Павла Тичини відвідали центр, ознайомились з історією та традиціями Туркменістану.

img_7781

Вони мали змогу почути вірші найбільш відомого поета Туркменістану Махтумкулі (Фрагі). Зокрема, такі вірші, як «Рука світу» та «Сестра»  справили незабутнє враження на наших студентів.
img_7771

У майбутньому такі заходи дирекція центру планує проводити для студентів всіх факультетів.

img_7798