Андріївські вечорниці

dsc_1588Свято Андрія Первозванного вважається найбільшим передноворічним святом, яке відзначається ще з часів Київської Русі. Напередодні цієї дати прийнято збиратися на Андріївські вечорниці – ворожіння, з якими пов'язано безліч неординарних звичаїв.

13 грудня на базі Українсько-туркменського культурно-освітнього центру було проведено культурний захід Андріївські вечорниці. Його метою стало ознайомлення туркменських студентів з історією, традиціями та звичаями українського народу. Дівчата із захопленням займалися ворожінням на сірниках, хлопці кусали калиту та їли навипередки вареники.

dsc_1584

Багато сміху та позитивних емоцій  викликало невимушене спілкування між українськими та туркменськими студентами.

dsc_1612