Вітаємо випускників 2020 року з отриманням дипломів

Випуск для кожного студента є довгоочікуваною подією та неймовірно бажаним моментом у житті. Зазвичай, в цей день до університету  випускники приходять зі своїми  друзями, рідними.

Так склалося, що цей рік є непростим для  випускників. Багато що під час свого навчання  студенти  робили вперше – дистанційно складали сесію та проходили підсумкову атестацію.

66 студентів отримали підтвердження їх нелегкої праці – навчання протягом 4-рьох років на 6 факультетах Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Під час вручення дипломів випускникам працівники відділу по роботі з іноземними студентами та Українсько-туркменського культурно-освітнього центру привітали їх із знаковою подією в житті та висловили впевненість, що іноземні студенти отримали у стінах  закладу вищої освіти безцінний досвід, який ефективно використають у професійному та кар’єрному зростанні, а набуті ними знання і практичні навички стануть запорукою успіху протягом усього життя. Вручення дипломів пройшло у дружній, теплій атмосфері з дотриманням карантинних обмежень. Висококваліфіковані спеціалісти завжди потрібні будь-якій країні, а здобутий освітній рівень надає унікальний шанс іноземним студентам, щоб обрана професія стала справою всього життя, а диплом - щасливим білетом!

Щиро вітаємо вас, шановні випускники, із завершенням навчання! Сподіваємося, що час, який був проведений в стінах Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини назавжди буде закарбований у ваших серцях, а ті знання, що здобули, освітлюватимуть ваш життєвий та професійний шлях, сприяючи пізнанню нових горизонтів, допоможуть досягти задуманих цілей, слугуватимуть становленню вас як професіоналів.