Облаштування лабораторії «Інтеграції загальної природничої освіти»

З метою якісної підготовки майбутніх учителів природничих наук та відповідно до плану впровадження Концепції розвитку педагогічної освіти здійснюється оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти зокрема, переобладнання лабораторій фізики, хімії, біології, та астрономії.

Фінансування від Міністерства освіти і науки України дозволило придбати сучасне лабораторне та технічне обладнання для проведення фізичних, хімічних та біологічних досліджень в  лабораторії «Інтеграція загальної природничої освіти»

Одні із перших протестували нове обладнання студенти з Туркменістану.

Створення та функціонування навчальної лабораторії «Інтеграція загальної природничої освіти» спрямоване на формування готовності майбутніх фахівців освітніх програм  Середня освіта (Фізика. Інформатика) , Середня освіта (Фізика. Математика) та Середня освіта (Природничі науки) до професійної діяльності, зокрема, впровадження ключових ідей Концепції «Нова українська школа» та забезпечення їх конкурентоспроможності на сучасному ринку праці.