Іноземні студенти привітали адміністрацію УДПУ імені Павла Тичини з Новим роком та Різдвом Христовим

Коли приходить зима, а в повітрі літає перший сніжок, ми неодмінно починаємо чекати та готуватися до Новорічних та Різдвяних свят: заздалегідь купуємо подарунки та вигадуємо, як вітати рідних та близьких.
Від імені всіх студентів із Туркменістану студентський актив Українсько-туркменського культурно-освітнього центру та відділу по роботі з іноземними студентами УДПУ імені Павла Тичини щиро привітав із прийдешніми Новим роком та Різдвяними святами адміністрацію університету на чолі із ректором, професором Олександром Безлюдним.

Студенти від усієї душі побажали  міцного здоров'я, добробуту, успішного завершення розпочатих справ і перспективних планів на майбутнє!

Бажали новорічної радості і непередбачуваного дива,чарівної історії та яскравих, веселих подій.