Іноземні студенти відвідали музей історії УДПУ

Під керівництвом директора Українсько-туркменського культурно-освітнього центру Ільніцької Катерини Сергіївни та фахівця І категорії Кошевнюк Галини Сергіївни іноземні студенти відвідали музей історії Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Змістовно про становлення та розвиток Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини доповіла завідувач музею Джагулова Олена Ігорівна.
В експозиції музею представлена велика кількість матеріалів, ілюстрованих фотографіями, документів та особисті речі Павла Тичини.

Студенти з великою цікавістю прослухали розповідь екскурсовода про історію університету. Всім цікаво було дізнатись, які історичні факти сприяли заснуванню навчального закладу, як змінювалася структура закладу, в яких приміщеннях був організований навчальний процес, який внесок зробили ректори в розвиток університету тощо.

Приємним доповненням доповіді став перегляд презентації.

Екскурсія до музею історії  допомогла дізнатися більше про навчальний заклад, у якому проходить студентське життя.

За цікаву й корисну екскурсію студенти висловили подяку екскурсоводу та зробили відповідні відмітки у книзі відгуків.