Студенти з Туркменістану привітали адміністрацію УДПУ імені Павла Тичини з Новим роком та Різдвом Христовим

Ось і добіг кінця 2018 рік. Він був сповнений позитивними враженнями, неповторними емоціями, щирими усмішками, новими викликами. За ініціативи завідувача відділу по роботі з іноземними студентами Ремезовської Н.М., директора Українсько-туркменського культурно-освітнього центру Ільніцької К.С. спільно із заступником декана з виховної роботи  факультету фізики, математики та інформатики Усатюк Я.В., красиво і оригінально  іноземні студенти привітали адміністрацію  Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини  з Новим роком та Різдвом Христовим.

Студенти від усієї душі побажали мирного неба, міцного здоров’я, щастя, душевної рівноваги, оптимізму та стійкості духу, нових наукових і творчих відкриттів та гідних нагород.

Хай у Новому році Вас минають усі негаразди, а Ваші оселі наповняться любов’ю, злагодою та добробутом.