Майстер -клас з виготовлення новорічних листівок

У Новий рік багато хто чекає казкових подій, незабутніх емоцій і, звичайно ж, незвичайних подарунків.

Щоб порадувати близьких, необов’язково купувати дорогі презенти: краще задіяти фантазію і, приклавши трохи зусиль, змайструвати саморобний подарунок.

Подарувати оточуючим позитивні емоції легко: достатньо вручити їм новорічну листівку, зроблену своїми руками. З допомогою такого презенту ви передасте свої теплі побажання оточуючим і здивуєте їх красивим виробом ручної роботи.

За ініціативи директора за ініціативи директора Українсько-туркменського культурно-освітнього центру Ільніцької Катерини Сергіївни спільно із заступником декана з виховної роботи  факультету фізики, математики та інформатики Усатюк Яною Володимирівною було проведено майстер-клас по виготовленню Новорічної листівки.

Виготовлення новорічної листівки відкриває величезний простір для фантазії. Барвисто оформлений шматочок паперу здатний подарувати святковий настрій та створити новорічну атмосферу. Існує велика кількість різних способів і технік, якими можна скористатися, при цьому вони не обов’язково повинні бути складними або витратними.

Студентам вдалось створити справжні творчі шедеври із самих звичайних речей, проявивши креативний підхід і наявні творчі здібності.

Тепер, знаючи, як зробити новорічну листівку, іноземні студенти зможуть легко порадувати близьких, реалізувати свій творчий потенціал і виділитися з натовпу однакових покупних подарунків.

Подаруйте оточуючим радість, привітавши їх з новорічними святами саморобною листівкою.