Майстер-клас «Різдвяні прикраси»

Всі ми з нетерпінням очікуємо улюблене свято — Новий рік. Звичайно ж, головна прикраса цієї події — новорічна ялинка. У зв’язку з наближенням новорічних та різдвяних свят студенти виробляли святкові прикраси з паперу та декорували фотозону.

Даний майстер-клас — це унікальний простір, де кожен мав можливість поринути у святкову атмосферу та проявити приховані таланти.

Дружня новорічна атмосфера допомогла не лише виготовити прикраси та задекорувати різні атрибути різдвяно-новорічних свят, а й стерти кордони між іноземними, українськими студентами та викладачами.

Дівчата створювали об’ємний напис «З Новим роком!», хлопці змайстрували дивовижний камін.

Усі учасники мали не лише хороший настрій і завзятість до роботи, а й були креативні, активні, працьовиті, старанні.

Нехай у різдвяні свята вас супроводжує посмішка, гарний настрій та аромат духмяних смаколиків.