Бесіда з іноземними студентами до Дня здоров’я

Головною цінністю у житті є наше здоров’я. Почуваючи себе в гармонії з власним тілом і навколишнім світом, ми маємо гарний настрій, доброзичливо відносимось до інших та задоволені самі собою.

День здоров'я в Туркменістані заснований у 2000 році указом Президента Туркменістану Сапармурата Ніязова і відзначається щорічно в першу суботу листопада.

З цієї нагоди директор Українсько-туркменського культурно-освітнього центру Ільніцька Катерина Сергіївна, фахівець І категорії Кошевнюк Галина Сергіївна та медична сестра вищої категорії Свинар Валентина Володимирівна провели зустріч зі студактивом.

Валентина Володимирівна розповіла про суть медичної реформи та необхідні документи для реєстрації іноземних громадян в системі охорони здоров’я.

Також в процесі розмови студенти вели активну дискусію з експертом і ставили свої запитання, щодо нюансів впровадження , а в подальшому і функціонування однієї з основних реформ в державі.

Кошевнюк Галина провела майстер клас з реєстраці та запису до лікаря в електроному кабінеті електронної системи охорони здоров'я eHealth, яка допомагає пацієнтам отримувати, а лікарям надавати якісні медичні послуги
Завданням електронної системи охорони здоров’я є забезпечення можливості використання пацієнтами електронних сервісів для реалізації їх прав за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, автоматизація ведення обліку медичних послуг і управління медичною інформацією.