Бесіда з іноземними студентами «Україна – незалежна держава»

?

23 серпня на базі Українсько-туркменського культурно-освітнього центру відбулася бесіда з іноземними студентами на тему «Україна – незалежна держава» з нагоди святкування Дня незалежності. 24 серпня 1991 року був ухвалений Акт проголошення незалежності України і виникла нова держава — Україна.

Народ України продемонстрував світові своє прагнення свободи і державності. Україна як демократична держава стала на шлях цивілізованого розвитку, і хоча попереду на неї чекають багато випробувань, українці впевнені, що зробили правильний вибір. А день проголошення незалежності — це державне свято.

Директор центру Олександр Лаврик розповів туркменським студентам про шлях здобуття незалежності і становлення України як самостійної держави

?

У ході бесіди учасники переглянули відеофільм, де демонструвалися історичні події останніх років. Іноземні студенти відмітили, що незважаючи на багато культурних відмінностей, історії наших народів дуже подібні. Вони побажали українському народу миру, радості, достатку та стійко долати труднощі і негаразди сучасності. «Україна – потужна держава! У неї видатне минуле і достойне майбутнє», – на такій оптимістичній ноті було закінчено бесіду.