Вручення дипломів іноземним громадянам

бакалавра з Напряму підготовки: 014.07 Середня освіта. Географія, 014.08 Середня освіта. Фізика та 014.04 Середня освіта. Математика.  Разом з дипломами іноземні студенти отримали документи,необхідні для здійснення процедури визнання освітніх документів на Батьківщині. Наші випускники з трепетом і надзвичайною радістю прощались зі стінами рідного університету, дякували за навчання, мудрі поради та підтримку адміністрації університету та факультету.

Від імені адміністрації навчального закладу бажаємо нашим випускникам сили, наснаги, енергії, терпіння та піднімати національну культуру й економіку Туркменістану!