Іноземні студенти отримали сертифікати про успішне завершення курсів з української мови

24 травня в конференц-залі Уманського державного  педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася урочиста церемонія вручення сертифікатів про проходження курсів  української мови. Слухачами курсів стали студенти-іноземці, що навчаються в Уманському державному університеті імені Павла Тичини.Із вітальними словами до студентів звернувся перший проректор, доктор педагогічних наук, професор Андрій Гедзик. Він привітав студентів від імені ректора університету, доктора педагогічних наук, професора Олександра Безлюдного з успішним закінченням курсів, висловив подяку викладачам за належний рівень підготовки студентів та наголосив на значенні отриманих знань для їхнього професійного росту в майбутньому.

До вітань приєднались директор Українсько-туркменського культурно-освітнього центру Олександр Лаврик та завідувач відділу по роботі з іноземними студентами Надія Ремезовська.

Бажаємо нашим студентам досягти успіхів у вивченні мови та продуктивного навчання в стінах нашого університету.