Танцювальний марафон в УДПУ

Більше 150 студентів із 11 факультетів та інституту УДПУ імені Павла Тичини взяли участь у танцювальному марафоні – 2018 «Ми українці!», який проходив під гаслом «Подорожуємо світом». І подорожували учасники марафону світом танцюючи. Глядачам були представлені танці народів світу: Японії, Іспанії, Грузії, Гаваїв, Африки, Індії, Китаю, Ізраїлю, США, циганський та східний танець. Студентки-туркменки запросили всіх на гостину до Туркменістану і за допомогою мови танцю намагалися показати свою любов до батьківщини. Кожен із номерів супроводжувався цікавою відеопрезентацією про країну, яку представляли команди.Модератор проведення заходу – Центр культури та дозвілля «Гаудеамус» (начальник Людмила Гекалюк).

На завершення святкового дійства зі словами вітань до учасників марафону звернулася проректор з гуманітарних питань Наталія Ревнюк і від імені ректора вручила учасникам грамоти та пам’ятні сувеніри. Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради Наталя Вдовиченко вручила командам-учасницям грамоти, а організаторам - Центру культури та дозвілля «Гаудеамус», студентській раді університету, кафедрі хореографії та художньої культури - подяки. Від профспілкового комітету університету (голова Валентин Хитрук) кожна команда отримала солодкий подарунок.