Відбулися університетські змагання з міні-футболу на Кубок ректора

23 та 24 квітня в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини проходили змагання з міні-футболу на Кубок ректора.

Учасниками спортивного турніру стали збірні факультетів та інституту, а також команди іноземних студентів та викладачів університету.Ігри проходили за кубковою системою. За результатами першого дня змагань до півфіналу потрапили команди природничо-географічного факультету, іноземних студентів та дві команди факультету фізичного виховання (збірна всіх курсів та команда першокурсників).

Кожна команда продемонструвала чудову гру, витривалість, спортивний дух та бажання перемогти.

Вітаючи учасників спортивного турніру, ректор університету Олександр Безлюдний побажав студентам міцного здоров’я, успіхів у навчанні, прагнення бути кращими не лише у спорті, а й в житті.Олександр Іванович вручив грамоти командам-учасницям змагань та почесну грамоту фіналістам, команді І курсу факультету фізичного виховання.