Зустріч іноземних студентів із представниками «Національного Корпусу» м. Умань

20 лютого на всій території України вшановують пам'ять загиблих учасників Революції Гідності. Тому на базі Українсько-туркменського культурно-освітнього центру провели зустріч "Національний Корпус" м. Умань з іноземними студентами Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на чолі з завідувачем відділу по роботі з іноземними студентами Ремезовською Н.М., директором Українсько-туркменського культурно-освітнього центру Лавриком О.Д., заступником декана з виховної роботи Максютов А.О., з головою осередка Ткаченко В. та активістами з питань співробітництва у галузі патріотичного і національного виховання. На зустрічі з іноземними студентами було продемонстровано зразки зброї (автомати, пістолет Макарова, гранати, штик-ніж), які сьогодні перебувають на озброєні українського війська на Сході. Були показані приклади надання первинної медичної допомоги у бойових умовах, вміння користуватися джгутом для первинної зупинки кровотечі перед госпіталізацією. Гості розповіли про героїчні приклади служіння народу України українських вояків в умовах агресії Росії і окупації нею Криму, частини Луганської і Донецьких областей.

Кожен охочий міг навчитись самостійно надавати першу медичну допомогу, розібрати та оглянути зразки зброї та спорядження.

Студенти із захопленням взяли участь у заході та отримали безліч позитивних емоцій.