Поетичний вечір

2014-05-02_134626Махтумкулі туркменський поет. Він один з видатних представників плеяди корифеїв світової поезії. Навіть час, який здатний вирвати з людської пам'яті багато безсилий перед величчю його творчості. Причина такої популярності криється в тому, що його творчість нікого не залишає байдужим, вона приваблює мільйони читачів особливою душевністю, проникливістю, гарячою любов'ю до Батьківщини, до свого народу.На базі  Українсько-туркменського культурно-освітнього центру директором центру Лавриком О.Д. та фахівцем І категорії Жидковою Н.В. для студентів із Туркменістану було організовано поетичний вечір, присвячений творчості  Махтумкулі (Фрагі). Іноземні студенти із задоволенням  декламували вірші Махтумкулі. IMG_0149Одним словом про Махтумкулі можна говорити нескінченно багато, хоча і пройшло стільки часу душа поета жива і не забута, і не застаріла сила його шедевра.