Турнір з міні-футболу серед іноземних студентів

IMG_0137Відбувся турнір з міні-футболу серед іноземних студентів нашого університету за підтримки Українсько-туркменського культурно-освітнього центру та факультету фізичного виховання. На футбольному полі зустрілось 2 команди факультету професійної та технологічної освіти.Уже з перших хвилин змагань стало зрозуміло, що слабких команд серед учасників немає, і щоб стати переможцем, доведеться докласти чималих зусиль. Турнір пройшов у дружній, теплій атмосфері. Жодна з команд не грала у півсили. Про азарт і волю до перемоги свідчили безліч яскравих ігрових моментів, чесна чоловіча боротьба та неприхований розпач від невикористаних гольових моментів.

20180125_103956Після завершення змагань відбулося урочисте нагородження учасників турніру грамотами. Керівник спорт клубу Щербина В.В. подякував учасникам за гру та побажав усім миру, злагоди, здоров'я і спортивних здобутків.