Лекція про основні положення Закону України «Про правовий статус іноземців»

478051Іноземні громадяни, що приїздять в Україну на навчання, можуть зіштовхнутись з різноманітними труднощами. Адміністрація, відділ по роботі з іноземними студентами  та Українсько-туркменський культурно-освітній центр Уманського державного педагогічного університету завжди зробить усе можливе, щоб допомогти студентам у вирішенні цих труднощів.

На базі Українсько-туркменського культурно-освітнього центру Ремезовською Н. М. для студентів із Туркменістану було проведено лекція про основні положення Закону України «Про правовий статус іноземців».

IMG_0003Закон України "Про правовий статус іноземців" від 4 лютого 1994 р. визначає правовий статус іноземців в Україні, закріплює основні права, свободи та обов'язки іноземних громадян і осіб без громадянства, які проживають або тимчасово мешкають в Україні.