Флешмоб до Всесвітнього дня «Спасибі»

IMG_0130На жаль, усі ми іноді забуваємо про величезне значення хороших манер і не завжди дякуємо людям за гідні вчинки. Відомо, що просте слово «дякую» іноді означає більше, ніж будь-які матеріальні винагороди. Магія цього слова дарує нам позитивні емоції і надихає на нові дії.Міжнародний день «спасибі» відзначається в багатьох країнах. Його шанують нарівні з іншим схожим святом - Всесвітнім днем подяки, яке відзначається 21 вересня. Усі ми чудово усвідомлюємо значення хороших манер, їх необхідність у повсякденному житті. Слова подяки володіють магічними властивостями — з їх допомогою люди дарують радість один одному, висловлюють увагу і передають позитивні емоції — те, без чого наше життя стало б похмурим.

IMG_0133Студенти із Туркменістану та працівники Українсько-туркменського культурно-освітнього центру, відділу по роботі з іноземними студентами теж відзначали день "СПАСИБІ", ставши учасниками флешмобу "Я ДЯКУЮ...". На листівках-символах подякували усім, кому вважали за потрібне. У результаті - вийшла спільна листівка-подяка.