Андріївські вечорниці для студентів із Туркменістану

IMG_9794Ще із сивої давнини Україна славиться своїми традиційними святами й обрядами. Українці, шануючи свою минувшину та надбання пращурів, зберегли той чудовий колорит українських традицій, доповнивши його. Тому 13 грудня, за ініціативи директора Українсько-туркменського культурно-освітнього центру Лаврика О.Д. та завідувача відділу по роботі з іноземними студентами  Ремезовської Н.М. були проведені Андріївські вечорниці для студентів з Туркменістану.

Усі присутні змогли поринути в атмосферу українського гуляння, відчувши себе на справжнісіньких українських вечорницях. На гостей чекали веселі конкурси, ігри і, звісно, цікаві гумористичні андріївські гадання. Кусання калити на святі – чи не найвеселіше дійство, в якому активну участь взяли присутні хлопці.

IMG_9819Всі присутні з радістю брали активну участь у святкуванні. Під час заходу в аудиторії панувала тепла атмосфера, позитивні емоції та святковий настрій.