День Нейтралітету в Туркменістані

IMG_978312 грудня 1995 року сесія ООН прийняла резолюцію, згідно з якою Туркменістан визнаний нейтральною державою. Це означає, що Республіка не бере участі в збройних конфліктах, не втручається у внутрішні справи інших держав. У Туркменістані в цей день проходять святкові заходи - концерти, виставки, акції. У столиці країни Ашхабаді покладаються квіти до Монументу Нейтралітету - символу вірності туркменського народу ідеалом добра і миру.Тому іноземні студенти нашого університету на базі Українсько-туркменського культурного-освітнього центру організували засідання круглого до Дня Нейтралітету в Туркменістані. На засідання були запрошенні викладачі та українські студенти.

Цікаву доповідь про історію та традиції святкування  підготував студент ІІ курсу факультету  іноземних  мов Токлиєв Даянч.

Колектив Українсько-туркменського культурно-освітнього центру та відділу по роботі з іноземними студентами вітає студентів із Туркменістану з цим державним святом!