Студенти із Туркменістану отримали посвідки на тимчасове проживання в Україні

vremenniy_vid_na_zhitelstvoУманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини завжди радо зустрічає іноземних студентів у свої стінах. У 2017 році 63 іноземних  громадянина було зараховано до лав студентів нашого  навчального закладу.Це є підставою для отримання посвідки на тимчасове проживання.
Посвідка на тимчасове проживання - документ, що посвідчує особу іноземця або особи без громадянства та підтверджує наявність у нього законних підстав для тимчасового проживання в Україні. Цей документ видається на період навчання.  Посвідка на тимчасове проживання (ПТП) є свого роду тимчасовою реєстрацією іноземця в Україні. Саме сюди ставиться прописка, тобто реєстрація місця проживання іноземного громадянина в Україні.
IMG_9775Цього тижня студентам із Туркменістану було видано посвідка на тимчасове проживання .  Хлопці та дівчата прийняли документ із щирими посмішками та безмежною радістю на обличчі.