Українсько-туркменський культурно-освітній центр відвідали члени Наглядової ради

DSC_739023 листопада відбулось засідання Наглядової ради Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Із доповіддю «Про нову редакцію статті 37 «Наглядова рада» Закону України «Про вищу освіту» виступив голова Наглядової ради Василь Костицький. Присутні також заслухали доповідь ректора університету Олександра Безлюдного «Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини: сьогодення та перспективи розвитку». Олександр Іванович охарактеризував основні напрямки діяльності університету, презентував перспективні шляхи розвитку, особливу увагу приділив імплементації Закону України «Про освіту», науково-дослідницькій роботі, університетській інфраструктурі, проблемам формування контингенту студентів.

Учасники Наглядової ради: Ігор Лисенко, головний спеціаліст відділу педагогічної та післядипломної освіти департаменту вищої освіти МОН України; помічник ректора  Світлана Цимбал-Слатвінська; проректор Наталія Ревнюк відвідали Українсько-туркменський культурно-освітній центр. Екскурсію для гостей  провів директор Українсько-туркменського культурно-освітнього центру Олександр Лаврик.