Вручення студентських квитків студентам із Туркменістану

IMG_9694Для будь-якого студента  студентський квиток  це – другий паспорт, що символізує приєднання до значної за своїм змістом соціальної ланки.

Ось і новоприбулі студенти із Туркменістану денної форми навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 10 листопада мали нагоду відчути всю повноту емоційного вибуху від першого дотику до такого бажаного посвідчення. Кожен із студентів прийшов власним шляхом до розуміння необхідності навчатися. Але всіх їх поєднує одне – бажання отримати якісну професійну освіту, що згодом стане значною підтримкою на шляху створення стабільного та надійного життєвого простору.

Бажаємо вам плідного, успішного і веселого навчання в нашому університеті.IMG_9693

Колектив Українсько-туркменського культурно-освітнього центру

та відділу по роботі з іноземними студентами