Зустріч з іноземними студентами

IMG_9669В актовій залі корпуса №3 відбулося зібрання студентів з Туркменістану. На зібрані були присутні перший проректор Андрій Гедзик, завідувач відділу по роботі з іноземними студентами Надія Ремезовська та директор Українсько-туркменського культурно-освтінього центру Олександр Лаврик.

Метою зібрання було обрання лідера для студентів з Туркменістану. Між адміністрацією та студентами відбувся діалог. І було вирішено обрати лідером Бегенча Реджепова. Новообраний лідер пообіцяв плідно співпрацювати  та в усьому допомагати студентам та адміністрації університету.IMG_9686

Також на зборах було розглянуто питання про правовий режим і порядок перебування на території України іноземних громадян. Також студенти ознайомилися з інформацією про необхідність медичного страхування.