Студенти з Туркменістану отримали сертифікати про закінчення курсів інформатики

DSC_5437В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, за участі викладацького складу та директора Українсько-туркменського культурно-освітнього центру Олександра Лаврика відбулося вручення сертифікатів з курсів інформатики. На яких студенти з Туркменістану опанували основи роботи з «Сучасними офісними інформаційними технологіями».

Зі словом-настановою до студентів  звернулася доцент, кандидат педагогічних наук Махомета Тетяна, яка зазначили, що університет пишається своїми студентами і підтримує їх на професійному шляху. Вона побажала студентам добра, натхненної праці, віри у свої сили і нових звершень.

DSC_5461

DSC_5463

У свою чергу зі словами подяки до викладачів за їх нелегку і клопітку працю, за підтримку та розуміння звернулися випускники.

DSC_5472

DSC_5445