Географічний «Еверест» команди «Каракум»

DSC_0049

27-28 квітня 2017р. на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського пройшов І Всеукраїнський географічний турнір на кубок Г.І. Денисика для студентів спеціальності «Географія» вищих навчальних закладів України та учнів 11-х класів. Цей захід був організований з метою популяризації та підняття престижу географічної науки і туризму, обміну досвідом у підготовці молодих спеціалістів та налагодження дружніх стосунків між учнівською та студентською молоддю України.
DSC_0275DSC_0332Участь у турнірі прийняли студенти природничо-географічного факультету нашого університету. У запеклій боротьбі ІІІ місце зайняла команда «Каракум», яка була сформована з туркменських студентів 42 групи. Серед них: Ібрагімов Ельдор, Рашідова Гозел, Ергашов Арслан, Нуркулов Руслан, Гараєв Бердімират.

DSC_0358

DSC_0993