Свято Новруз-байрам

2

Іноземні студенти факультету фізики, математики та інформатики знаходяться за сотні кілометрів від домівки, все ж вони дотримуються  своїх традицій, тому підготували святкування Новруз-байраму у стінах рідного факультету.

Організаторами культурно-освітнього заходу, який відбувся 21.03.2017 були заступник декана по іноземним студентам факультету фізики, математики та інформатики Віталій Дубовик та кандидат філологічних наук, доцент кафедри практичного мовознавства факультету української філології Мар’яна Ємельянова.12

За сприяння кандидата філологічних наук, доцента кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури Олександра Черевченка та кандидата філологічних наук, викладача Вікторії Черевченко студенти заспівали українську народну пісню «Несе Галя воду» українською мовою.

4

По завершенню свята з привітальним словом виступила декан факультету фізики, математики та інформатики, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Махомета, яка відзначила студентів-учасників грамотами та подякувала організаторам за проведене свято.

14