Відкриття центру

%d0%b3%d0%be%d0%bb%d0%be%d0%b2%d0%bd%d0%b5-%d1%84%d0%be%d1%82%d0%be29 листопада відбулося урочисте відкриття Українсько-туркменського культурно-освітнього центру. «Хлібом-сіллю» зустрічали гостей, серед яких були ректор, д.п.н., проф. Безлюдний О.І., проректори к.і.н., доц. Сокирська В.В. к.п.н., доц. Ревнюк Н.І., Марков С.О., помічник ректора Балдинюк Д.І.,   декани факультетів, представники начально-методичного відділу, бухгалетрії та центру культури і дозвілля "Гаудеамус".

На заході були також присутніми кореспонденти газет "Черкаський край" та "Уманьска зоря", які влаштували невеличку прес-конференцію.

Червону стрічку перерізали ректор Безлюдний О.І. та представник від туркменських студентів Чоганов Піргули.
dsc_0425

Прозвучало багато теплих слів від адміністрації університету. Було наголошено про важливість відкриття центру та необхідність адаптації туркменських студентів у нашому вузі. Директор к.г.н. Лаврик О.Д. провів коротку екскурсію та розповів про перспективи роботи і розвитку центру.

dsc_0424

Наостанок іноземні студенти пригощали усіх присутніх туркменськими хлібними стравами – петіром та богурсаком.